English spoken driving Utrecht

Check out our English spoken driving courses!
Searching for English spoken driving lessons in Utrecht? Our friendly instructors are experienced and fluent in English.

Looking for a driving school in the Utrecht area offering driving courses in English? Your Dutch drivers license is easy to obtain with driving lessons at Rijschool Utrecht. Experience the joy of driving with the guidance of our patient and friendly instructors. If you are thinking about getting your Dutch ‘rijbewijs’, then Rijschool Utrecht is the way to go!

Driving lessons tailored to your needs Rijschool Utrecht offers a driving package tailored to your needs, so you can get your license in your own pace. Would you like to get your license as soon as possible? At our driving school, you can get your drivers license within a month! If you have a demanding job or busy schedule, we offer lessons in the evenings or in the weekends.

 – Experienced instructors, fluent in English
 – Driving lessons tailored to your needs
 – Obtain your Dutch license in your own pace
– Lessons only in shifting car not an automatic car
– Driving lessons 50 euros per 50 minutes

Obtaining your Dutch license at our driving school. Do you find it challenging to start driving in a foreign country, even if you live in Holland for a while now? Rijschool Utrecht is happy to assist you with obtaining your Dutch license. We are ready to answer any queries you might have, our instructors are patient and fluent in English.

Are you keen to start driving?
We believe in the quality of our driving courses. This is why we offer you an introductory lesson from 50 minutes for 40 euros, no strings attached. If you somehow do not feel the connection after driving around in one of our Seats: no hard feelings. However, this rarely happens. Our instructors are happy to be of service.

Buy your English car theory directly here and learn online.

Interested contact us by email

Rijschool Utrecht, dé rijschool voor Utrecht en omgeving

Rijden in Utrecht met Rijschool Utrecht

Ben je op zoek naar een fantastische rijervaring en woon je in Utrecht? Dan is Rijschool Utrecht dé plek voor jou! Ons team van ervaren rijinstructeurs staat altijd paraat om jouw rijvaardigheden naar een hoger niveau te tillen. Of je nu net begint met autorijden of al enige ervaring hebt, Rijschool Utrecht zorgt ervoor dat je snel en vakkundig leert rijden.

Persoonlijke aandacht bij Rijschool Utrecht

Persoonlijke aandacht staat bij ons voorop. Samen met je vaste instructeur werk je stapsgewijs naar je examen toe, zo ben jij optimaal voorbereid op het halen van je rijbewijs. Ook vinden we het bij Rijschool Utrecht belangrijk dat je vertrouwen hebt in jezelf. Daarnaast hechten wij veel waarde aan een persoonlijke aanpak en leren op eigen tempo. Onze instructeurs zien elke leerling als een individu, en maken het hun missie om iedereen een goed en comfortabel gevoel te geven achter het stuur.

Dé rijschool in Utrecht die je zekerheid biedt

Bij Rijschool Utrecht geloven we dat duidelijkheid en zekerheid de sleutels zijn tot succesvol autorijden. Daarom hebben we onze autorijlessen opgedeeld in drie fasen. In de eerste fase leer je de voertuigbeheersing, gevolgd door een focus op verkeerssituaties in de tweede fase. Daarna richten we de lessen op verkeersinzicht en natuurlijk op het opdoen van rijervaring.

Na deze fasen ben je klaar om het examen succesvol af te leggen. Met onze jarenlange ervaring hebben we al honderden leerlingen zien slagen. Nieuwsgierig wat zij over ons zeggen? Lees het hier.

Goedkope rijles, hoge kwaliteit

We begrijpen dat iedere leerling anders is en dat het tempo kan variëren. Onze instructeurs zullen je daarom begeleiden op jouw eigen tempo, zonder een vast minimum of maximum aantal lessen per fase vast te stellen. Zo heb je de vrijheid om te rijden wanneer je wil, en hoeveel lessen je nodig hebt om je echt zeker te voelen achter het stuur.

Ben jij klaar voor jouw rijbewijs? Neem dan gerust contact op voor een proefrijles. De proefrijles is geheel vrijblijvend duurt 50 minuten en kost eenmalig slechts €40.

- Wij halen je thuis op
- Weten waar je aan toe bent
- Geen verrassingen achteraf
- Je bent niet verplicht om door te gaan

Juni-Actie

55  50  per les

5 korting per rijles

Meerdere rijlessen per week

Geen wachttijd, start direct

Sneller slagen met minder rijlessen

Ik wil rijlessen in:

WIE IS RIJSCHOOL UTRECHT

 

Rijschool Utrecht geeft al meer dan 21 jaar rijles en staat garant voor kwaliteit.
Onze instructeurs zijn naast ervaren, ook zeer geduldig en vriendelijk. Hierdoor raak je snel vertrouwd met zowel de auto als je instructeur.

Wij werken met een doelgerichte methode, waardoor onze leerlingen gemiddeld 15 tot 20% minder lessen nodig hebben. Leuk, want met dat geld kun je heel veel andere leuke dingen doen!

Ruime agenda
De lessen worden altijd gegeven in blokuren: Dus 100 minuten per keer. We zien in de praktijk dat de leercurve van meerdere rijlessen per week groter is dan één les per week. Hoe meer je leert per 100 minuten, hoe minder lessen je in totaal nodig zal hebben.​

Heeft bovenstaande je interesse gewekt of heb je nog vragen? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen.

× Direct Contact